iPhone 5

 

 

 

Se svým iPhonem 5 můžete být připojeni k internetu všude, kde máte signál pro volání. Stovky měst už máme pokryté nejrychlejší sítí 3G, zbytek území pak signálem EDGE. Na Vašem iPhonu se můžete připojit i pomocí nové LTE sítě, která je dostupná v Praze a brně. Mapu pokrytí 3G, EDGE a LTE sítě můžete zobrazit zde: http://www.o2.cz/podnikatel/202699-mapa_pokryti/.

 

 

 
iPhone 5 vám přináší spoustu nových skvělých prvků v zase o něco kompaktnějším provedení. Jeho pozoruhodně tenký design, nabídl stále dostatek prostoru pro větší displej a rychlejší procesor. Stejně jako nekompromisně rychlé bezdrátové přenosy, které ale nijak nepoznamenaly výdrž baterie.
 
Rozměry nového IPhonu jsou 123,8 x 58,6 x 7,6 milimetru. Hmotnost je 112 gramů. Kryt telefonu je vyroben z hliníku a je dostupný v černé a bílé barvě.
 

Displej iPhone 5 je sice větší, než jaký naleznete u předcházejícího modelu. Šířka celého telefonu však zůstala stejná a s ní i skvělá manipulovatelnost a ovladatelnost. Rozlišení displeje je 640 x 1136 pixelů s 16 miliony barev.

 

 

iPhone 5 podporuje vysokorychlostní sítě HSPA, HSPA + a DC-HSDPA. Díky tomu můžete procházet internet, stahovat a streamovat obsah bez jakéhokoli čekání. Dvoupásmový modul Wi-Fi vám umožní využívat standardu 802.11n na frekvencích 2,4 i 5 GHz a přenášet tak data rychlostí až 150 Mbps a na mnohem větší vzdálenosti i v rušeném prostředí.
 
S novým procesorem A6 se aplikace spouštění webu, načítání stránek a e-mailových příloh zobrazují téměř okamžitě. Dvojnásobný grafický výkon zajišťuje dostatečnou podporu i pro náročné aplikace a hry. Vše si nyní vychutnáte s rychlejší frekvencí snímkování pro hladší a realističtější hraní.
 
Výdrž baterie umožňuje až 8hodinové surfování prostřednictvím  sítě 3G či telefonování. Stejně jako až 10hodinové přehrávání videa. Doba nabíjení je cca 2 hodiny.
 
Nová sluchátka Apple EarPods zůstanou pevně v uchu i při sportovních aktivitách a zároveň produkují kvalitní zvuk.
 
Vývojáři také vylepšili snímání zvuku trojicí zabudovaných mikrofonů - jeden na přední straně, jeden na zadní straně a jeden dolní hraně. Přední a zadní mikrofony spolupracují na zpracování zvukových vln, které pomáhá iPhone 5 zaměřit zvuk a následně jej snímat s maximální čistotou a věrností. Zbrusu nová technologie redukce šumu pak snižuje šum na pozadí.

Fotoaparát s 8megapixelovým snímačem zachycuje velmi kvalitní fotografie. Nová panoramatická funkce umožňuje zachytit vše v širokém detailu. Může zaznamenat prostor v rozsahu až 240 stupňů. Zachytí snímek s rozlišením až 28 milionů obrazových bodů. Fotoaparád má LED blesk.
 
V případě zájmu o nový iPhone 5 neváhejte kontaktovat našeho obchodního zástupce,
 

 

zpět

 

  

 

 

nahoru

zákazník

Přihlášení

login:
heslo:

Zapomněli jste heslo?

ocenění

Společnost OK Point, s.r.o.
získala certifikát

Nejlepší prodejce VAS za rok 2007
v segmentech BA small a GOV local

zavolejte nám

Umíme navrhnout telekomunikační řešení pro každého. Zkuste se přesvědčit o našich schopnostech.

+420 267 310 488

Máte raději písemný kontakt.

kontaktní formulář

firma v číslech

v tuto chvíli řešíme 280 obch. případů, minulý týden jsme vyřešili 20 obch. případů

naše e-shopy

Levne Telefony.cz
eShop s mobilními telefony

Levne Fotoaparaty.cz
eShop s digitálními fotoaparáty

TOPlist