Car Control - montáž

Montáž Car Control jednotek

 

Naše společnost vlastní licenci k montážím O2 Car Control jednotek.
V současné době jsme plně vybaveni vlastní technikou pro veškeré montáže jednotek CarControl. Naši technici jsou po dohodě ochotni Vás navštívit a zkonzultovat s Vámi Vaše požadavky, případně navrhnout způsob nadstandardního řešení, zpracovat zdarma nabídkovou kalkulaci a montáž naprosto dokonale provést.
Máte-li o montáž zájem, kontaktujte našeho obchodního zástupce.

 

 

CENÍK MONTÁŽE O2 CAR CONTROL

 

 

 

Základní jednotka ve své mobilní verzi s napájením z cigaretového zapalovače nevyžaduje instalaci, a ta je tak za 0 Kč.

 

Cena první montáže Základní jednotky zahrnuje: montáž jednotky, GPS antény, GSM antény, (přepínače jízd Služební / Soukromá) - v případě skryté montáže jednotky, připojení jednotky na trvalé napájení v případě vozidla bez bateriového odpojovače.

 

V případě vybavení vozidla bateriovým odpojovačem je nutné použít zařízení BH01, případně provést připojení na baterii vozidla dle platného  ceníku – není součástí standardní montáže.

 

Cena první montáže Rozšířené – speciální jednotky zahrnuje: montáž jednotky, GPS antény, GSM antény, přepínače jízd Služební / Soukromá, zapojení CAN/FMS readeru, připojení jednotky na trvalé napájení v případě vozidla bez bateriového odpojovače.

 

V případě vybavení vozidla bateriovým odpojovačem je nutné použít zařízení BH01, případně provést připojení na baterii vozidla dle platného ceníku – není součástí standardní montáže.

 

 

Ceny montáží příslušenství k jednotkám O2CC a doplňkových prací

 

 

 

Veškeré práce, které nejsou uvedeny jako v ceně zařízení, hradí zákazník přímo po realizaci na montážním místě. Jejich ceny jsou uvedeny v Ceníku montáže.

 

*neplatí při splnění individuálních podmínek nákupu Produktu

 

Poznámka:

  • podmínkou pro zprovoznění Služby je instalace jednotky v autorizovaném servisním středisku a je tak brána jako povinná součást Služby
  • zapojení vstupů/výstupů jednotek je součástí speciálního zákaznického řešení, které je na objednávku – není součástí standardní montáže
  • v případě vybavení vozidla bateriovým odpojovačem je nutné použít zařízení BH01 nebo připojit jednotku na obvod ve vozidle, který není bateriovým odpojovačem odpojován. Pokud takovýto obvod ve vozidle není a zákazník nechce zařízení BH01, pak je nutné jednotku připojit přímo k baterii vozidla

 

 zpět

 

 

 

 

nahoru

zákazník

Přihlášení

login:
heslo:

Zapomněli jste heslo?

ocenění

Společnost OK Point, s.r.o.
získala certifikát

Nejlepší prodejce VAS za rok 2007
v segmentech BA small a GOV local

zavolejte nám

Umíme navrhnout telekomunikační řešení pro každého. Zkuste se přesvědčit o našich schopnostech.

+420 267 310 488

Máte raději písemný kontakt.

kontaktní formulář

firma v číslech

v tuto chvíli řešíme 279 obch. případů, minulý týden jsme vyřešili 20 obch. případů

naše e-shopy

Levne Telefony.cz
eShop s mobilními telefony

Levne Fotoaparaty.cz
eShop s digitálními fotoaparáty

TOPlist