BlackBerry

 

Exkluzivní služba BlackBerry umožňuje rychle a pohodlně přistupovat k aktuálním informacím, které jsou potřebné pro každodenní práci mimo kancelář. Zůstaňte stále v kontaktu se zákazníky, dodavateli a kolegy, i když jste na cestách. Díky BlackBerry jste stále ve spojení.

 

Výhody BlackBerry

BlackBerry zaručuje uživateli okamžitý a neustálý přístup k e-mailu, kalendáři, adresáři, poznámkám a úkolům. Kdekoli s touto službou může pracovat s přílohami ve formátech Word, Excel, PowerPoint, Adobe PDF, obrázky (TIFF, JPG, PNG and GIF).

Všechny údaje se aktualizují automaticky. Příchozí e-maily přijdou do mobilu BlackBerry okamžitě poté, co je zpracuje e-mailový server. Jakmile uživatel e-mail přečte, vymaže nebo zařadí do jiné složky, projeví se to vzápětí v jeho počítači. Služba funguje i v cizině - podmínkou je fungující GPRS roaming v dané zemi.

Produkt BlackBerry je navržen tak, aby vyhovoval těm nejpřísnějším nárokům na ochranu a zabezpečení citlivých firemních dat, která na mobilní zařízení doručuje v zašifrované podobě.

Zprovoznění BlackBerry

Pro zprovoznění a spolehlivé fungování služby jsou nutné tyto předpoklady:

  • Vhodný e-mailový server s přístupem na internet. Podporovanými typy e-mailových serverů jsou Microsoft Exchange, IBM Lotus Domino nebo Novell Groupwise.
  • Instalace serveru BlackBerry Enterprise Server (BES) a jeho propojení s e-mailovým serverem zákazníka. BES server musí mít přístup na internet.
  • Pořízení speciálního telefonu BlackBerry, který je navržen pro čtení a psaní e-mailů - obsahuje plnohodnotnou integrovanou klávesnici. Uživatelské rozhraní telefonu je kompletně počeštěno. 
  • BlackBerry tarif

 

 

Technický popis

Přenos zprávy do zařízení s podporou BlackBerry

Klíčovou roli hraje uzel s označením BlackBerry Enterprise Server, který má na starosti několik důležitých úkolů. Je napojen na e-mailovou schránku uživatele a čeká na příchozí zprávy, na ně pak aplikuje nastavené filtry pro předávání zpráv na mobilní přístroj. Uživatel si tedy může nastavit, které zprávy chce na mobilní zařízení posílat, a které ponechat ve schránce pro pozdější zpracování. Při přijímání nové zprávy jsou vždy doručeny první 2 kB dat. Další data až do velikosti 32 kB se přenesou na vyžádání.

BlackBerry Enterprise Server

BlackBerry Enterprise Server si zřídí zákazník ve svém intranetu. Tento server má přístup k dalším serverům a jejich prostřednictvím k důležitým informacím uvnitř firmy: zejména k e-mailům, datům v adresáři atd. Kromě toho lze rozšířit BlackBerry o další služby, např. různé klientské aplikace.

Jak BlackBerry funguje?

 

Service Pack 3

Aktualizujte svůj BES server. Service Pack 3 stáhněte zde

Přehled telefonů BlackBerry

 

Přehled tarifů BlackBerry

 

Výhody BlackBerry

 

Manuály ke stažení

 

nahoru

zákazník

Přihlášení

login:
heslo:

Zapomněli jste heslo?

ocenění

Společnost OK Point, s.r.o.
získala certifikát

Nejlepší prodejce VAS za rok 2007
v segmentech BA small a GOV local

zavolejte nám

Umíme navrhnout telekomunikační řešení pro každého. Zkuste se přesvědčit o našich schopnostech.

+420 267 310 488

Máte raději písemný kontakt.

kontaktní formulář

firma v číslech

v tuto chvíli řešíme 280 obch. případů, minulý týden jsme vyřešili 20 obch. případů

naše e-shopy

Levne Telefony.cz
eShop s mobilními telefony

Levne Fotoaparaty.cz
eShop s digitálními fotoaparáty

TOPlist